14 липня у приміщенні Полтавської ОДА відбувся тренінг на тему "Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках".

14 липня у приміщенні Полтавської ОДА відбувся тренінг на тему "Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках". Тренінг проходив у рамках проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що реалізовується в Україні компанією Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB).

Участь у тренінгу взяли близько 50 голів ОСББ, яким детально розповів про зміст та основні етапи розробки проекту підвищення енергоефективності своїх ОСББ колишній заступник міністра ЖКГ, експерт з питань у сфері енергоефективності iC consulenten Виталий Шаповаленко.

Хочемо відзначити, що Віталій на сьогоднішній день ще й діючий голова ОСББ і тому його тренінг дуже відрізнявся від попередніх особливою практичністю та доступністю. Учасників тренінгу навчали, як визначити енергоефективність свого ОСББ, в т.ч. і власними силами? Детально роз'яснили, які вихідні дані необхідні для розрахунків визначення енергоспоживання будинком, визначення потенціалу енергозбереження та розробки спрощеного розрахунку приблизної вартості проекту. 
Друга частина тренінгу була присвячена джерелам фінансування. Були розкриті питання: які мають бути першочергові заходи з підвищення енергоефективності будинку? Як визначити виконавців робіт з реалізації енергоефективних проектів? 
І на завершення навчання всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Висловлюємо вдячність GIZ та Віталію Шаповаленко за такий цікавий треніг і з нетерпінням чекаємо вас з новими школами. Висловлюємо вдячність усім хто долучився до організації нашого спільного заходу, зокрема: заступник голови ОДА Олег Пругло, начальник обласного управління ЖКГ Едуард Рева та Влад Маргушин.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити